KVB advokátní kancelář s.r.o.

Poradna pro obce pro členy SMO ČR

  • Na 12 měsíců
  • Přístup až pro 11 osob

Službu už využívá 2500 obcí

Hodnocení produktu

Služba Poradna pro obce stojí 20 Kč na osobu/měsíc včetně DPH. Měsíčně platíte 222 Kč. Fakturováno jako předplatné na 12 měsíců za 2 200 Kč bez DPH.

2 662 Kč včetně DPH
S příspěvkem SMO ČR
BESTSELLER! Proč je Poradna pro obce tak oblíbená nejlépe pochopíte, když si přečtete reference uživatelů. Vhodná je jak pro malé obce, tak pro velké úřady. Každý si tam najde svoje. Základem této služby je jednoduchá úvaha, že otázky, které se řeší na jednotlivých obcích, jsou velice často totožné. Proč tedy platit za každou radu zvlášť, když je lze sdílet? Poradna pro obce Vám umožňuje vyhledávat ve více než 2 800 stručných právních stanoviscích, které neustále aktualizujeme Pokud uživatel nenalezne odpověď, kterou hledal, pošle nám ji a špičkoví právníci z KVB advokátní kanceláře s.r.o. připraví odpověď, kterou dále mohou (v anonymizované podobě) využívat všichni uživatelé Poradny pro obce. A to vše po dobu 12 měsíců s přístupem až pro 11 osob z každé obce. Na tuto službu přispívá z členských příspěvků Svaz měst a obcí ČR.

Recenze uživatelů

Richard Janderka
Vedrovice
V odpovědích najdu většinou vše, co potřebuji. Pokud ne, naformuluji dotaz a přijde mi odpověď.
Ing. Milan Batysta
Prachatice
On-line Poradnu pro obce bych rozhodně doporučil. Aktivně ji využívám současně s panem tajemníkem a dalšími kolegy z vedoucí odboru úřadu. Poradna pro obce je velmi přehledný zdroj informací, kde na jednom místě najdeme rychle odpovědi na otázky týkající se chodu města, a tím šetříme náš čas.
  Zpět do e-shopu