E-shop

Poradna pro obce pro členy SMO ČR

  • Na 12 měsíců
  • Přístup až pro 11 osob

Službu už využívá 2500 obcí

Hodnocení produktu

Služba Poradna pro obce stojí 22 Kč na osobu/měsíc včetně DPH. Měsíčně platíte 242 Kč. Fakturováno jako předplatné na 12 měsíců za 2 400 Kč bez DPH.

2 904 Kč včetně DPH
BESTSELLER! Proč je Poradna pro obce tak oblíbená nejlépe pochopíte, když si přečtete reference uživatelů. Vhodná je jak pro malé obce, tak pro velké úřady. Každý si tam najde svoje. Základem této služby je jednoduchá úvaha, že otázky, které se řeší na jednotlivých obcích, jsou velice často totožné. Proč tedy platit za každou radu zvlášť, když je lze sdílet? Poradna pro obce Vám umožňuje vyhledávat ve více než 2 800 stručných právních stanoviscích, které neustále aktualizujeme Pokud uživatel nenalezne odpověď, kterou hledal, pošle nám ji a špičkoví právníci z KVB advokátní kanceláře s.r.o. připraví odpověď, kterou dále mohou (v anonymizované podobě) využívat všichni uživatelé Poradny pro obce. A to vše po dobu 12 měsíců s přístupem až pro 11 osob z každé obce. Na tuto službu přispívá z členských příspěvků Svaz měst a obcí ČR.

Recenze uživatelů

JUDr. Michaela Kučerová
atatutární město Brno, Městská část Brno-Bohunice
Vážení, objednáváme u Vás služby "Poradna pro obce" na další období -1 rok ( do března 2022) v rozsahu odpovídajícím tomuto produktu jako doposud. S pozdravem JUDr. Michaela Kučerová vedoucí právního oddělení ÚMČ Brno-Bohunice
Milan Zálešák
Město Vyšší Brod
12 měsíců/11 osob/2400,- Kč bez DPH
  Zpět do e-shopu