E-shop

Právní předpisy

Službu už využívá 180 obcí

Hodnocení produktu

Služba Právní předpisy stojí 22 Kč na osobu a měsíc včetně DPH. Měsíčně platíte 242 Kč včetně DPH. Fakturováno jako předplatné na 12 měsíců za 2 400 Kč bez DPH.

2 904 Kč včetně DPH
Právní předpisy potřebují všichni. Přístup k právním předpisům řeší každá obec jinak. Některé obce nakupují drahé systémy určené profesionálním právníkům, i když v praxi využívají pouze zlomek z možností systému. Naopak jsou obce, které nemají zakoupen žádný systém, protože využívají otevřených zdrojů. Služba právní předpisy je něco mezi oběma přístupy. Máte garantován přístup k aktuálnímu znění právních předpisů, k jednotlivým relevantním paragrafům však přidáváme rovněž praktické dotazy, které Vám pomohou s aplikací jednotlivých ustanovení. Tuto službu je možné objednávat samostatně, ale téměř všichni klienti si ji dokupují jako součást služby Poradna pro obce. V takovém případě se Vám u každé odpovědi zobrazují rovněž příslušná ustanovení právních přepisů, o které se odpověď opírá.

Recenze uživatelů

František Kryšpín
Habartice u Frýdlantu v Čechách
Máme i fundované odpovědi na otázky samosprávy na stránkách Odb.kontroly a dozoru MV ČR a web "zákony pro lidi" a obé je s k u t e č n ě bezplaté !! kreditů pro 11 lidí z obce je nesmysl, musíte si hezky připlatit :-( .. sorry fk
Vážený pane Kryšpíne, děkujeme za Váš názor. Bezpochyby lze na internetu nalézt celou řadu informací, podstatou naší služby je jednak soustředit relevantní informace na jedno místo tak, aby byly snadno vyhledatelné, současně garantujeme jejich pravidelnou aktualizaci. Vedle toho poskytujeme odpovědi na individuální dotazy či automatické vzory právních dokumentů. Poradna pro obce skutečně není bezplatná a ani jí tak neprezentujeme, neboť údržba a rozvoj služeb vyžaduje nemalé náklady. Přesto se domníváme, že v porovnání s jinými službami advokátů je cena za služby Poradny velmi příznivá. Pokud jde o počet 11 uživatelů, věřte, že řada obcí tohoto limitu dosáhne (účty mají zřízeni zastupitelé i zaměstnanci obce).
Radek Janda
Těškov
Poradnu pro obce bych doporučil, protože tam vždy najdu mnoho zajímavých informací a odpovědí na mé dotazy. Čtu si i pravidelně 3+3 dotazy a jsem velmi spokojen. Nyní jsem si dokoupil právní předpisy, abych měl zase větší přehled. Líbí se mi také, že do Poradny pro obce mohou mít přístup i mí kolegové.
  Zpět do e-shopu