KVB advokátní kancelář s.r.o.

Právní předpisy

Službu už využívá 180 obcí

Hodnocení produktu

Služba Právní předpisy stojí 22 Kč na osobu a měsíc včetně DPH. Měsíčně platíte 242 Kč včetně DPH. Fakturováno jako předplatné na 12 měsíců za 2 400 Kč bez DPH.

2 904 Kč včetně DPH
S příspěvkem SMO ČR
Právní předpisy potřebují všichni. Přístup k právním předpisům řeší každá obec jinak. Některé obce nakupují drahé systémy určené profesionálním právníkům, i když v praxi využívají pouze zlomek z možností systému. Naopak jsou obce, které nemají zakoupen žádný systém, protože využívají otevřených zdrojů. Služba právní předpisy je něco mezi oběma přístupy. Máte garantován přístup k aktuálnímu znění právních předpisů, k jednotlivým relevantním paragrafům však přidáváme rovněž praktické dotazy, které Vám pomohou s aplikací jednotlivých ustanovení. Tuto službu je možné objednávat samostatně, ale téměř všichni klienti si ji dokupují jako součást služby Poradna pro obce. V takovém případě se Vám u každé odpovědi zobrazují rovněž příslušná ustanovení právních přepisů, o které se odpověď opírá.

Recenze uživatelů

František Kryšpín
Habartice u Frýdlantu v Čechách
Máme i fundované odpovědi na otázky samosprávy na stránkách Odb.kontroly a dozoru MV ČR a web "zákony pro lidi" a obé je s k u t e č n ě bezplaté !! kreditů pro 11 lidí z obce je nesmysl, musíte si hezky připlatit :-( .. sorry fk
Radek Janda
Těškov
Poradnu pro obce bych doporučil, protože tam vždy najdu mnoho zajímavých informací a odpovědí na mé dotazy. Čtu si i pravidelně 3+3 dotazy a jsem velmi spokojen. Nyní jsem si dokoupil právní předpisy, abych měl zase větší přehled. Líbí se mi také, že do Poradny pro obce mohou mít přístup i mí kolegové.
  Zpět do e-shopu