E-shop

Poradna pro kraje EXTRA

  • Na 12 měsíců
  • Přístup až pro 25 osob

Služba Poradna pro kraje a Právní předpisy stojí 167 Kč na osobu a měsíc bez DPH. Měsíčně platíte 4 163 Kč. Fakturováno jako předplatné na 12 měsíců za 49 950 Kč bez DPH.

60 439,50 Kč včetně DPH

Služba Poradna pro kraje navazuje na naši nejúspěšnější službu Poradna pro obce. Základem této služby je jednoduchá úvaha, že otázky, které řeší jednotlivé územní samosprávné celky, jsou velice často totožné. Proč tedy platit za každou radu zvlášť, když je lze sdílet? Poradna pro kraje Vám umožňuje vyhledávat ve více než 2 900 stručných právních stanoviscích, které neustále aktualizujeme.

Navíc, pokud nenaleznete v Poradně odpověď na svůj dotaz, máte možnost jej vložit do Poradny a během krátké doby vám odpovíme!

Jednou měsíčně obdržíte legislativní monitoring, tj. přehled nejdůležitějších změn právních předpisů s dopady na územní samosprávu.

Navíc získáte neomezený přístup do Sbírky zákonů, kdy si u jednotlivých ustanovení právních předpisů můžete zobrazit související dotazy a naopak u každého zodpovězeného dotazu si můžete okamžitě zobrazit aktuální znění souvisejícího ustanovení.

  Zpět do e-shopu