E-shop

Poradna pro obce a Právní předpisy pro členy SMO ČR

Službu už využívá 180 obcí

Hodnocení produktu

Služba Poradna pro obce a Právní předpisy stojí 44 Kč na osobu a měsíc včetně DPH. Měsíčně platíte 484 Kč včetně DPH. Fakturováno Vám to je jako předplatné na 12 měsíců za 4 800 Kč bez DPH.

5 808 Kč včetně DPH
Opravdu chytrá volba. Podobný produkt asi nenajdete. Všichni ve městech a obcích potřebují pracovat s právními předpisy. Právní řád je však čím dál více složitější a bez pomoci právníka si s textem právního předpisu mnohdy nejde poradit. Proto u jednotlivých paragrafů najdete praktické otázky od jednotlivých uživatelů, které Vám s výkladem mohou pomoci. Pokud si ani tak nebudete vědět rady, můžete zkušeným právníkům zatelefonovat nebo poslat písemný dotaz. To vše pro 11 uživatelů zároveň. Porovnejte si tento produkt s jakýmkoliv jiným na trhu, a pokud najdete výhodnější, budeme rádi, když nám dáte vědět. Na tuto službu přispívá z členských příspěvků Svaz měst a obcí ČR.

Recenze uživatelů

Radek Janda
Těškov
Poradnu pro obce bych doporučil, protože tam vždy najdu mnoho zajímavých informací a odpovědí na mé dotazy. Čtu si i pravidelně 3+3 dotazy a jsem velmi spokojen. Nyní jsem si dokoupil právní předpisy, abych měl zase větší přehled. Líbí se mi také, že do Poradny pro obce mohou mít přístup i mí kolegové.
  Zpět do e-shopu