E-shop

Poradna pro obce

  • Na 12 měsíců
  • Přístup až pro 11 osob
  • Službu už využívá 2 500 obcí

Hodnocení produktu

Služba Poradna pro obce stojí 90 Kč na osobu a měsíc včetně DPH. Měsíčně platíte 988 Kč. Fakturováno jako předplatné na 12 měsíců za 9 800 Kč bez DPH.

11 858 Kč včetně DPH
Naše nejoblíbenější služba. Proč je Poradna pro obce tak oblíbená nejlépe pochopíte, když si přečtete reference uživatelů. Vhodná je jak pro malé obce, tak pro velké úřady. Každý si tam najde svoje. Základem této služby je jednoduchá úvaha, že otázky, které se řeší na jednotlivých obcích, jsou velice často totožné. Proč tedy platit za každou radu zvlášť, když je lze sdílet? Poradna pro obce Vám umožňuje vyhledávat ve více než 2 800 stručných právních stanoviscích, které neustále aktualizujeme. Pokud uživatel nenalezne odpověď, kterou hledal, pošle nám ji a špičkoví právníci z KVB advokátní kanceláře s.r.o. připraví odpověď, kterou dále mohou (v anonymizované podobě) využívat všichni uživatelé Poradny pro obce. A to vše po dobu 12 měsíců až pro 11 osob z každé obce.

Recenze uživatelů

Ing. Milan Batysta
Prachatice
On-line Poradnu pro obce bych rozhodně doporučil. Aktivně ji využívám současně s panem tajemníkem a dalšími kolegy z vedoucí odboru úřadu. Poradna pro obce je velmi přehledný zdroj informací, kde na jednom místě najdeme rychle odpovědi na otázky týkající se chodu města, a tím šetříme náš čas.
Mgr. Lenka Holešová
Horní Město
Poradnu pro obce doporučuji, a to z důvodu, že tam vždy najdu aktuální informace a zároveň se v Poradně velmi dobře vyhledává, díky jednoduchému vyhledávacímu okénku, kam mohu zadat svůj dotaz. Poradnu vnímám jako důvěryhodný zdroj relevantních informací, které přímo souvisejí s problematikou výkonu funkce starostky.
  Zpět do e-shopu