E-shop

Odpadová vyhláška bez starostí

  • Individuální právní služba

Hodnocení produktu

9 073,79 Kč včetně DPH

Nová odpadová legislativa od 1. ledna 2021 výrazně mění formu výběru poplatků za odpady od občanů, což pro všechny obce znamená, že chtějí-li i nadále poplatky za odpady vybírat, tak musí přijmout zcela nové obecně závazné vyhlášky s účinností od 1. ledna 2022. Služba „vyhláška bez starostí“ Vám zajistí rychlé a právně garantované nastavení výběrů poplatku za odpady společně s naším specialistou.

Služba funguje ve třech jednoduchých krocích. V první řadě nám zašlete vaši stávající odpadovou vyhlášku a náš tým odborníků ji zanalyzuje a ozve se Vám s návrhem termínu ke konzultaci. Ve druhém kroku proběhne konzultace s naším odborníkem na odpadovou legislativu, který s Vámi společně najde ideální řešení přímo pro Vaší obec. Ve třetím kroku již jen počkáte na námi vytvořenou novou obecně závaznou vyhlášku.

Recenze uživatelů

Libor Bzura
Obec Františkov nad Ploučnicí
Dobrý den, naše obec má vydanou OZV č.1/2015, která se zabývá odpadovým hospodářstvím. V roce 2014 se zastupitelstvo obce rozhodlo většinou zrušit místní poplatek za odpad vyhláškou OZV č. 1/2014. obě vyhlášky byly vždy konzultovány s odd. dohledu MV a řádně schváleny ZO. Nicméně otázka zní : musíme z důvodu změny legislativy schvalovat novou OZV i v případě, že i nadále nebudeme tento poplatek vybírat ? Další spíše dotaz. Už teď víme, že následující ZO po řádných komunálních volbách na podzim 2022 bude chtít znovu zavést místní poplatek na komunální odpad (každopádně bude záležet na složení zastupitelé po uvedených volbách). Současné složení ZO není k tomuto rozhodnutí nakloněno. Otázka k tomuto je zda už v průběhu roku 2022 začít společně s vaší poradnou připravovat novou OZV k místním poplatkům za odpad. Odkaz na naše OZV: http://www.frantiskovnadploucnici.cz/obecne-zavazne-vyhlasky-obce/ds-1075/archiv=0 Děkuji za odpověď starosta obce
  Zpět do e-shopu